Dodaj do ulubionych | poleć znajomym

    Plecak AGADIR 65 WOMEN 2009 dla wędrujących pań (numer aukcji: 3852)
  Zgłoś naruszenie zasad w tej aukcji
Cena Kup Teraz wynosi: 779,00 zł

Liczba sztuk

Dane przedmiotu
Cena Kup Teraz: 779,00 zł za sztukę
Dostępna liczba sztuk w opcji Kup Teraz: 3 z 3
Do końca aukcji pozostało: Aukcja nie posiada daty zakończenia
Sprzedający: pozahoryzontem
Pokaż inne przedmioty sprzedającego

Zadaj pytanie sprzedającemu
Lokalizacja: 16-400 Suwałki,
Koszt przesyłki pokrywa: Kupujący
Wysyłka i zapłata

 Opcje transportu

- Przysyłka kurierska
- Przysyłka pocztowa priorytetowa
- Przysyłka pocztowa

Forma płatności

Koszt wysyłki przy płatności z góry na konto: Brak danych
Opis

Na małe i duże wędrówki - nie tylko po Afryce. Dla wędrujących Pań. Kolekcja 2009.

  • Łatwy dostęp do wnętrza przez szerokie wejście górne, w dolnej części przez komorę zamykaną okrągłym dwubiegowym zamkiem zakrytym zabezpieczającą listwą, a także przez specjalną dużą kieszeń umieszczoną w środkowej części plecaka. Główną komorę wyposażono w komin, zwiększający pojemność plecaka o 7 litrów, zamykany ściągczem i dodatkowo paskiem z regulowaną klamrą. Elementy blokujące ściągacze w kominie posiadają system zapadkowy, dzięki czemu komin się otwiera tylko wtedy, kiedy my chcemy.
  • Klapa górna wyposażona w dwie obszerne kieszenie, regulowana.
  • System nośny ERGOFORM PRO pozwala na regulację plecaka w zakresie rozmiarów S-M i dopasowanie pleców do budowy anatomicznej kobiety.
  • Regulowany pas biodrowy umożliwia ścisłe ułożenie plecaka na biodrach, dzięki czemu można osiągnąć prawidłowe rozłożenie jego masy i odciążenie ramion. Pas piersiowy z możliwością regulacji położenia i szybko otwierającą się klamrą, wyposażoną w awaryjny gwizdek sygnalizacyjny.
  • Plecak przystosowany jest do systemu HYDRATION (zamontowania bukłaka z tworzywa sztucznego na napój, umożliwiającego picie podczas marszu).
  • Miejsca plecaka szczególnie narażone na uszkodzenie czy wyrwanie wykończone są trzy razy mocniejszym szwem ryglowym. Wszystkie szwy od wewnątrz zabezpieczone taśmą. Dno plecaka wykonano z dwóch warstw materiału. Klamry i części plastikowe z Duraflexu - gwarancja niezawodności nawet w warunkach ostrej zimy. Najwyższej klasy taśmy, których regulacja nie jest problemem bez względu na pogodę. Zamki YKK, gruboziarniste (gwarancja niezawodności) zaopatrzone w praktyczne i wygodne końcówki - otwieranie nawet w rękawiczkach zimowych nie stanowi problemu. Dolna część pleców plecaka wykończona specjalnym materiałem, który zabezpiecza przed przetarciem. Ten sam materiał ze względu na antypoślizgowe wykonanie zapobiega przemieszczaniu się plecaka na biodrach.
  • Taśmy boczne z możliwością przymocowania maty, części namiotu itd. Po bokach plecaka: 2 kieszenie zapinane na zamek, do tego 2 kieszenie zewnętrzne siatkowe, których zawartość (np. butelkę) można zabezpieczyć bocznym paskiem plecaka przed wypadnięciem.
  • Uchwyt do ręcznego przenoszenia plecaka.
  • Pod dnem plecaka istnieje możliwość podczepienia sprzętu za pomocą taśm.
  • Mocowanie na kijki trekkingowe lub czekan.
  • Zintegrowany pokrowiec ukryty w dnie plecaka.
Parametry:
Materiał korpusuNAILHEAD 420 D / CROSS RIP 450 D
Materiał dna plecakaCHAINTEC 550 D
StelażALUMINIUM 6061
Waga2500g
Pojemność65+7 L
Wymiary (wys x szer x głęb)68 x 33/27 x 22 cm
System nośnyERGOFORM PRO
Lista ofert kupna
Użytkownik Kwota Sztuk / kompletów Data

O nas| Usługi| Kontakt| Reklama| ZAUFALI NAM| RegulaminPomoc|
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

statystyka