Dodaj do ulubionych | poleć znajomym

    OBRAZ CYFROWY NA PŁÓTNIE NOWOŚĆ!!! włoskie płótno (numer aukcji: 3946)
  Zgłoś naruszenie zasad w tej aukcji
Cena Kup Teraz wynosi: 1 300,00 zł

Dane przedmiotu
Cena Kup Teraz: 1 300,00 zł za sztukę
Dostępna liczba sztuk w opcji Kup Teraz: 1 z 1
Do końca aukcji pozostało: Aukcja nie posiada daty zakończenia
Sprzedający: 1000_upominkow
Pokaż inne przedmioty sprzedającego

Zadaj pytanie sprzedającemu
Lokalizacja: 02-028 Warszawa,
Koszt przesyłki pokrywa: Kupujący
Wysyłka i zapłata

 Opcje transportu

- Przysyłka kurierska
- Przysyłka pocztowa priorytetowa
- Przysyłka pocztowa

Forma płatności

Koszt wysyłki przy płatności z góry na konto: Brak danych
Opis
Naturalne włoskie płótno Canvas o wysokiej gramaturze -350 gr/m2 i grubości 0,300mm. Pokryte podkładem gruntowym umożliwiającym przyjęcie i utrzymanie farby drukarskiej.
Krosna (ramy) z drzewa iglastego 4,5 x 1,9 cm. Szlifowane, posiadające rant odsuwający płótno od ramy, gwarantujące odpowiednią sztywność. Identyczne jak te używane przez malarzy do naciągnięcia płótna.
Kliny rozporowe umożliwiające prawidłowe naciągniecie płótna
(8 sztuk do każdej ramy).
Wysoka jakość wydruku na jednej z niewielu maszyn w Polsce o rozdzielczości 1440 DPI, dająca doskonałą ostrość nawet w dużych formatach.
Jakość farb użytych do druku odpornych na działanie promieni słonecznych i UV, pozwalających na zachowanie wydruku w niezmienionej formie przez wiele lat.
Ręczne pokrycie prac werniksem, chroniącym obraz przed uszkodzeniami fizycznymi.
Staranne naciągnięcie i wykończenie płótna umożliwiające bezpośrednie zawieszenie na ścianie bez konieczności oprawiania w ramy.
Staranne opakowanie prac zapobiegające uszkodzeniom w trakcie transportu.

Lista ofert kupna
Użytkownik Kwota Sztuk / kompletów Data

O nas| Usługi| Kontakt| Reklama| ZAUFALI NAM| RegulaminPomoc|
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

statystyka